Vertaalde literaire roman, novelle

Sarah Lark Een nieuwe wereld

Een nieuwe wereld

‘Een nieuwe wereld’ is opnieuw een heerlijke roman van Sarah Lark. Ze schrijft boeken waar romantiek, geschiedenis en leesplezier hand in hand gaan. Spreker(s): Rose van Leyenhorst

€ 14,99
Elena Stancanelli De naakte vrouw

De naakte vrouw

Anna is begin veertig, mooi, slim, met een interessante en goed betaalde baan. Dat alles wordt volkomen onbelangrijk wanneer haar relatie met Davide wegzinkt in een moeras van bedrog, leugens, chantage. Haar leven valt uiteen. Spreker(s): Wynn Heliczer

€ 14,99
Emma Chase Gebonden

Gebonden

Drew Evans is knap en zelfverzekerd, hij maakt dagelijks miljoenendeals en hij windt de mooiste vrouwen van New York met zijn glimlach om zijn vinger. Een man die veel van vrouwen weet, maar niet zo veel als hij denkt. Spreker(s): Kevin Hassing

€ 13,99
Joanne Harris Rode schoenen

Rode schoenen

'Rode schoenen' is warm en puur, en even onweerstaanbaar als 'Chocolat'. Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 13,99
Paulo Coelho Als een rivier

Als een rivier

Een selectie uit de gedachten en impressies van Paulo Coelho. Via speelse, emotionele, beschouwende impressies en gedachten geeft Coelho zijn verfrissende kijk op de wereld en het leven. Verkorte versie Spreker(s): Julika Marijn

€ 10,99 € 4,99
Brad Watson Juffrouw Jane

Juffrouw Jane

Het verhaal van Juffrouw Chisolm, geboren in het rurale, vroeg-20e-eeuwse Mississippi, die een aangeboren afwijking had die haar ongeschikt maakte voor waar vrouwen in die tijd en omgeving toe dienden: seks, huwelijk en kinderen. Spreker(s): Inge Ipenburg

€ 14,99
Nicci French Verlies

Verlies

'Verlies' is een intrigerende literaire thriller over families en hun verborgen geschiedenissen en het niet willen herkennen van de waarheid. Spreker(s): Inge Ipenburg

€ 4,99
Claire Messud Meisje in brand

Meisje in brand

Julia en Cassie zijn al sinds de kleuterklas bevriend; ze delen alles met elkaar. Naarmate ze ouder worden tekenen de verschillen zich af. Een bezwerend coming-of-ageverhaal over de band tussen hartsvriendinnen. Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 14,99
Jens Christian Grøndahl Portret van een man

Portret van een man

De hoofdpersoon blikt terug op zijn leven aan de hand van de vrouwen die daarin een belangrijke en vormende rol hebben gespeeld. 'Een instant klassieker.’ (DWDD Boekenpanel) Spreker(s): Bart van der Schaaf

€ 14,99
Susan van Eyck Mijn beeld van jou

Mijn beeld van jou

Susan van Eyck debuteert met ‘Mijn beeld van jou’ een feelgoodroman voor de fans van Jojo Moyes, John Green en Chantal van Gastel. Spreker(s): Susan Hoffman

€ 14,99
Abbi Glines Zolang het duurt

Zolang het duurt

Low heeft het hart van Cage gebroken; het leven van Cage begon langzaamaan van de rails te raken, eindigend in een arrestatie. Om zijn beurs te kunnen behouden moet hij een zomerbaantje zien te vinden. Spreker(s): Karin Douma

€ 14,99
Graeme Simsion Camino

Camino

Humoristische feelgoodroman over vriendschap, familie, liefde en de grote uitdagingen van het leven. Wat maakt het leven de moeite waard? En wat is het verschil tussen het leven dat je leeft en het leven dat je kiest? Spreker(s): Louis van Beek, Charlotte

€ 14,99
Pagina 5 van 21