Moskva - De eerste moord was slechts een waarschuwing... - Jack Grimwood

Een razendsnelle Koude Oorlog-thriller doordrenkt met schaduwen uit de Tweede Wereldoorlog. Voor de fans van Le Carré, Deighton, Fleming en Tom Rob Smith. Spreker(s): Frank Rigter

€ 14,99 Incl. btw
Koop als download - €14,99


Luisterfragment


Januari 1986. Een week nadat de uit de gratie geraakte spion Tom Fox gestationeerd wordt in Moskou, verdwijnt de vijftienjarige dochter van de Britse ambassadeur spoorloos. Fox, die zijn eigen dochter verloor, wordt gevraagd haar te vinden.

Bij zijn zoektocht ontdekt hij een spoor dat teruggaat tot de Tweede Wereldoorlog en waar een aantal van de invloedrijkste Russische maffiabazen, politici en militaire leiders bij betrokken zijn. Zij zitten niet te wachten op een buitenlandse spion die zich met hun zaken bemoeit. Zeker niet wanneer een seriemoordenaar op het punt staat nogmaals toe te slaan.

Uitgegeven door: AmboAnthos
Oorspronkelijke uitgever: Uitgeverij AmboAnthos
Spreker(s): Frank Rigter

Geen reviews gevonden



Speelduur: 15 uur 41 min

Grootte: 862 MB

ISBN: 9789026346279

Tags

AmboAnthos (219)
roman (1640)
spanning (1109)
Uitgeverij AmboAnthos (328)
vertaald uit het engels (877)

Reviews

Geen reviews gevonden