De loopjongen - Andrew Gross

Drie joodse broers groeien op in New York jaren ’20. Twee van hen zijn succesvol in de kledingindustrie. De oudste is loopjongen voor de maffia. Een confrontatie tussen de broers is onvermijdelijk. Spreker(s): Ad Knippels

€ 14,99 Incl. btw
Koop als download - €14,99


Luisterfragment


De loopjongen (The Button Man) van Andrew Gross is een fascinerende familiegeschiedenis die historische feiten vermengt met spanning.

De Joodse broers Rabishevsky groeien in grote armoede op in het New York van de jaren 20 en 30. Morris, de jongste en meest ambitieuze, maakt snel carrière binnen de kledingindustrie. Al op 21-jarige leeftijd runt hij de business, samen met zijn broer Sol. Broer Harold raakt echter verzeild in de gangs van Lower East Side en uiteindelijk in de joodse maffia. Naarmate de zaak van Morris en Sol groeit, komen ze steeds vaker hard in aanvaring met de vakbond die in handen is van de meest gevreesde gangster van de stad, voor wie hun broer Harold een van de loopjongens is. Een harde confrontatie tussen de broers is onvermijdelijk...

Voor fans van The Sopranos en Boardwalk Empire

Andrew Gross schreef een groot aantal thrillers die wereldwijd vertaald zijn. Voorgaande boeken als ‘Alleen hij’ en ‘De saboteur’ werden overladen met lof van zowel pers als lezers. Voor ‘De loopjongen’ baseerde Andrew Gross zich op het levensverhaal van zijn grootvader.

Uitgegeven door: VBKMedia
Imprint: Uitgeverij De Fontein
Spreker(s): Ad Knippels

Geen reviews gevonden



Speelduur: 12 uur 1 min

Grootte: 991 MB

ISBN: 9789026149764

Tags

roman (2016)
spanning (1322)
Uitgeverij De Fontein (127)
VBKMedia (271)
vertaald uit het engels (1069)

Reviews

Geen reviews gevonden