Producten getagd met Uitgeverij Cargo

D.B. John Ster van het noorden

Ster van het noorden

Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland. Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 16,99
Lars Kepler Jager

Jager

Een mysterieuze moordenaar lijkt willekeurig slachtoffers te maken; het enige wat hen verbindt is het kinderliedje dat ze horen voor de moordenaar toeslaat. Spreker(s): Job Schuring

€ 16,99
Jo Nesbø De verlosser

De verlosser

Eerst wordt het lichaam van een junkie gevonden, dan wordt een vooraanstaand lid van het Leger des Heils doodgeschoten. Harry Hole bijt zich vast in deze moordzaken en ontmoet een kwetsbare heilsoldate. Spreker(s): Casper Gimbrère

€ 14,95
Corine Hartman Sluipend gif

Sluipend gif

Een treffende, realistische thriller, geïnspireerd op een waargebeurd familiedrama. Spreker(s): Hymke de Vries

€ 16,99
Tomas Ross De nachtwaker

De nachtwaker

Ter gelegenheid van de heropening van het Rijksmuseum schreef Tomas Ross een unieke thriller over een verloren gewaand document en een mysterieus schilderij die het voortbestaan van het koningshuis bedreigen. Spreker(s): Inge Ipenburg

€ 14,95
Lars Kepler Stalker

Stalker

Hij ziet je, hij filmt je, hij wil je. Het vijfde deel uit de Joona Linna serie. Spreker(s): Frans van Deursen

€ 9,99
Robert Harris München 1938

München 1938

Aan de vooravond van een wereldwijde oorlog, een laatste kans om de geschiedenis te veranderen. Spreker(s): Jeroen Tjepkema

€ 16,99
Michael Robotham Verwachting

Verwachting

Twee vrouwen, twee geheimen, één gedeelde wens. Psychologische thriller. Spreker(s): Esther Scheldwacht

€ 16,99
Anita Terpstra Anders

Anders

Alma en haar man Linc vormen met hun kinderen Iris en Sander op het eerste gezicht een normaal en gelukkig gezin. Maar dan verdwijnen de elfjarige Sander en zijn vriendje. Spreker(s): Ilse Warringa, Willemijn de Vries, Chava Voor in 't Holt, Jeroen Tjepke

€ 12,99
Robert Harris De officier

De officier

De Joods-Franse officier Alfred Dreyfus is schuldig bevonden aan spionage voor de Duitse aartsvijand. Een spoor van corruptie en leugens leidt tot in de hoogste regionen van het Franse leger en de regering. Spreker(s): Jeroen Tjepkema

€ 14,99
Donna Leon Tussen de regels

Tussen de regels

Guido Brunetti ontvangt een vreemd telefoontje van de directeur van de Venetiaanse bibliotheek; er zijn kostbare pagina’s gestolen uit enkele zeldzame boeken. Alle sporen leiden naar een onvindbare Amerikaanse professor. Spreker(s): Edo Douma

€ 12,95
Boris O. Dittrich W.O.L.F.

W.O.L.F.

Wanneer in een Berlijns park een hoofd in een plastic tas wordt gevonden, staat het politieapparaat op scherp. Als zich een anonieme getuige meldt, doet politiecommissaris Fatima Oztürk een schokkende ontdekking. Spreker(s): Tanneke Hartzuiker

€ 12,99
Pagina 1 van 6