Producten getagd met De Bezige Bij

Tommy Wieringa Joe Speedboot

Joe Speedboot

Een roman over liefde en rivaliteit, over een verlosser zonder belofte en een heroïsche odyssee. Het toont het lot van nieuwkomers in een Nederlands dorp, waar de last van het onverwerkte verleden op de inwoners drukt. Spreker(s): Tommy Wieringa

€ 9,99
Khaled Hosseini Duizend schitterende zonnen

Duizend schitterende zonnen

Mariam (15) wordt uitgehuwelijkt aan Rasheed (45). Jaren later moet zij de mooie en slimme Laila naast zich dulden. Samen zetten ze alles op alles om te overleven in de Afghaanse oorlog, die voor hen ook thuis woedt. Spreker(s): Sander de Heer

€ 9,99
Marga Minco Het bittere kruid

Het bittere kruid

Het indrukwekkende romandebuut van Marga Minco over haar ervaringen in de Tweede Wereldoorlog. Het boek maakt veel indruk, vooral door de sobere stijl. Zonder grote woorden is het in de details zeer ontroerend. Spreker(s): Marga Minco

€ 7,99
Harry Mulisch De Aanslag

De Aanslag

Het spannende en tragische verhaal van Anton Steenwijk, die als jongetje tijdens de Duitse bezetting zijn ouders en zijn broer verliest nadat voor hun deur een aanslag wordt gepleegd op een collaborerende politieagent. Spreker(s): Edwin de Vries

€ 9,99
Khaled Hosseini De vliegeraar

De vliegeraar

'De vliegeraar' groeide uit tot een internationale bestseller en met meer dan 1 miljoen exemplaren was het in 2007 het best verkochte boek in Nederland. Spreker(s): Sander de Heer

€ 9,99
Gerrit Komrij Hutten en paleizen

Hutten en paleizen

Van de 'Maagdenburgse halve bollen en andere gedichten' via 'Fabeldieren' tot het meest recente 'Luchtspiegelingen': de beste, ontroerendste en mooiste gedichten van Gerrit Komrij door hem zelf voorgedragen. Spreker(s): Gerrit Komrij

€ 7,99
Tommy Wieringa Caesarion

Caesarion

Een geschiedenis over schoonheid en verval, over de knellende band tussen moeder en kind, hun trouw en ontrouw, en ten slotte, wanneer deze dingen zijn verteld, over het belang jezelf ten offer te brengen. Spreker(s): Tommy Wieringa

€ 9,99
D.B. John Ster van het noorden

Ster van het noorden

Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland. Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 16,99
Jan Drost Als de liefde voorbij is

Als de liefde voorbij is

Een persoonlijk en universeel verhaal over liefde, afscheid nemen en opnieuw beginnen. Maar vooral ook een pleidooi voor een manier van leven waarin liefhebben, leren liefhebben en blijven liefhebben centraal staan. Spreker(s): Barnier Geerling

€ 14,99
Michael Robotham Verwachting

Verwachting

Twee vrouwen, twee geheimen, één gedeelde wens. Psychologische thriller. Spreker(s): Esther Scheldwacht

€ 16,99
Ernest van der Kwast De ijsmakers

De ijsmakers

In het noorden van Italië ligt de vallei van de ijsmakers: een tiental dorpjes dat al generaties lang gespecialiseerd is in het bereiden van ijs. Giovanni Talamini besluit met deze traditie te breken en kiest voor de literatuur. Spreker(s): Sander de Heer

€ 12,99
Anita Terpstra Anders

Anders

Alma en haar man Linc vormen met hun kinderen Iris en Sander op het eerste gezicht een normaal en gelukkig gezin. Maar dan verdwijnen de elfjarige Sander en zijn vriendje. Spreker(s): Ilse Warringa, Willemijn de Vries, Chava Voor in 't Holt, Jeroen Tjepke

€ 12,99
Pagina 1 van 8