Niemand zeggen - Karen Rose

De enige uitweg die Mary Grace Winters ziet om een gewelddadig huwelijk te ontvluchten, is het in scène zetten van haar eigen dood en die van haar zoon Tom. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter. Spreker(s): Irma Hartog

€ 14,99 Incl. btw
Koop als download - €14,99


Luisterfragment


Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: Niemand zeggen. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter.

De enige uitweg die Mary Grace Winters ziet om een gewelddadig huwelijk te ontvluchten, is het in scène zetten van haar eigen dood en die van haar zoon Tom.

Voorzien van een nieuwe identiteit, in een nieuwe stad, heeft ze als Caroline Stewart een solide leven opgebouwd. De nachtmerrie die ze negen jaar geleden verliet raakt steeds verder op de achtergrond. Ze lijkt er zelfs in te slagen een liefdesrelatie op te bouwen met Max Hunter, hoogleraar aan de universiteit waar ze werkt. Maar wanneer haar verleden zich openbaart en haar man haar op het spoor is en stalkt, realiseert ze zich dat hij niet zal rusten voordat hij haar – en alles en iedereen om haar heen – vernietigd heeft…

Uitgegeven door: VBKMedia
Oorspronkelijke uitgever: Uitgeverij De Fontein
Spreker(s): Irma Hartog

Geen reviews gevonden



Speelduur: 16 uur 27 min

Grootte: 904 MB

ISBN: 9789026143892

Tags

roman (879)
spanning (703)
Uitgeverij De Fontein (52)
VBKMedia (98)
vertaald uit het engels (514)

Reviews

Geen reviews gevonden