De blindganger - In ieder mens zit een duister mechanisme. Je hoeft alleen maar op de juiste knop te drukken. - Igor Znidarsic

Twee gruwelijke moorden, gepleegd op vooraanstaande burgers in het oosten van Nederland. Schijnbaar losstaand van elkaar. Maar schijn bedriegt. IJzingwekkende noir-thriller voor de lezers van Stieg Larsson en Jo Nesbø. Spreker(s): Marc-Peter van der Maas

€ 9,99 Incl. btw
Koop als download - €9,99


Luisterfragment


Op een dag verdwijnt Lodewijk de Graaf, CEO van De Graaf & De Jong Advocaten, spoorloos. Omdat er zeer sterke aanwijzingen zijn voor een misdaad, belandt de zaak op het bureau van rechercheur Bianca Uithuizen van politie Oost-Nederland. Een slepend zakelijk conflict en de riante erfenis passeren als mogelijke motieven de revue, maar verdwijnen bij gebrek aan concrete aanwijzingen al snel in de prullenmand. Ondanks intensief onderzoek blijft de vermissing een raadsel. Bianca ziet zich genoodzaakt het dossier bij gebrek aan aanknopingspunten te sluiten.

Net als ze de zaak begint te vergeten, wordt in een bos op de Veluwe vastgoedhandelaar Onno van Schijndel gevonden. Hij is levend gespietst aan een paal waarop hij tergend langzaam een onmenselijke dood is gestorven. Bianca en haar collega Joris van der Zand doen er alles aan om het raadsel tot op de bodem uit te zoeken, maar ook deze zaak lijkt onoplosbaar totdat tijdens de sloop van een oude boerderij onder vloer in een soort grafkelder het bijna vergane lijk van Lodewijk de Graaf wordt aangetroffen. Hij blijk enkele maanden daarvoor levend te zijn begraven...

IJzingwekkende noir-thriller voor de lezers van Stieg Larsson en Jo Nesbø

Uitgegeven door: Karakter Uitgevers
Oorspronkelijke uitgever: Karakter Uitgevers
Spreker(s): Marc-Peter van der Maas

Geen reviews gevonden



Speelduur: 8 uur 28 min

Grootte: 698 MB

ISBN: 9789045213880

Tags

Karakter Uitgevers (64)
spanning (720)

Reviews

Geen reviews gevonden