Het recht van de sterkste - Carla Norton

Voor de fans van Mo Hayder, Val McDermid en Karin Slaughter: een ijzingwekkende thriller, waarover Jeffery Deaver zegt: 'de perfecte mix van sterke schrijfstijl, pyschologisch inzicht en 'niet-weg-te-leggen spanning.' Spreker(s): Wynn Heliczer

€ 14,99 Incl. btw
Koop als download - €14,99


Luisterfragment


Voor de fans van Mo Hayder, Val McDermid en Karin Slaughter. Het recht van de sterkste van Cara Norton is een ijzingwekkende thriller, waarover Jeffery Deaver zegt: 'de perfecte mix van sterke schrijfstijl, pyschologisch inzicht en 'niet-weg-te-leggen spanning.'

Reeve werd jaren geleden door Daryl Wayne Flint ontvoerd en jarenlang in zijn kelder gemarteld. Inmiddels is ze hersteld van alle trauma's, ze studeert en heeft haar leven weer op de rit.

Flint zit opgesloten in een psychiatrisch ziekenhuis en lijkt een modelpatiënt te zijn. Maar ondertussen plant hij zijn volgende move. Wanneer hij ontsnapt weet hij binnen 24 uur iemand uit zijn verleden te vermoorden. Reeve's ergste nachtmerrie wordt hiermee werkelijkheid en ze wordt overspoeld door beelden uit het verleden. Hoe graag ze Flint ook wil vergeten, niemand kent hem zo goed als zij. Flint weet uit handen van de autoriteiten te blijven en laat een bloedig spoor van slachtoffers achter. Reeve is de enige is die hem kan stoppen...

Uitgegeven door: Rubinstein Audio
Oorspronkelijke uitgever: Uitgeverij De Fontein
Spreker(s): Wynn Heliczer

Geen reviews gevonden



Speelduur: 10 uur 38 min

Grootte: 585 MB

ISBN: 9789463622981

Tags

roman (1268)
Rubinstein Audio (750)
spanning (921)
Uitgeverij De Fontein (85)
vertaald uit het engels (698)

Reviews

Geen reviews gevonden