De flirtcursus - Laura de Koning

‘De flirtcursus’ is vrolijkmakend tot het einde, vol humor en herkenbare situaties. De aanstekelijke stijl maakt het onmogelijk dit boek neer te leggen. Voor de fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella. Spreker(s): Carly Wijs

€ 12,99 Incl. btw
Koop als download - €12,99


Luisterfragment


Voor de fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella.

In De flirtcursus van Laura de Koning heeft Ted haar buik vol van de liefde, ze heeft heel andere zorgen nu ze er met haar twee dochters alleen voor staat. Hoe moet ze de huur voor de komende maand bijvoorbeeld betalen? En wanneer heeft ze eens een moment voor zichzelf? Vriendin en fitgirl Soraya is al járen op zoek naar een leuke man, maar het lijkt alsof ze alleen maar hopeloze types tegenkomt. Samen komen ze op het idee om een flirtcursus voor mannen op te zetten. Ted bedenkt een slim concept, het móét wel een succes worden. Dat niet alles zich laat plannen, merken ze allebei al snel.

Laura de Konings De flirtcursus is vrolijkmakend tot het einde, vol humor en herkenbare situaties. De aanstekelijke stijl maakt het onmogelijk dit boek neer te leggen.

Uitgegeven door: AmboAnthos
Oorspronkelijke uitgever: Uitgeverij AmboAnthos
Spreker(s): Carly Wijs

Geen reviews gevonden



Speelduur: 7 uur 7 min

Grootte: 392 MB

ISBN: 9789026344091

Tags

AmboAnthos (121)
feelgood (10)
relaties (47)
roman (1149)
Uitgeverij AmboAnthos (242)

Reviews

Geen reviews gevonden