Karen Rose

Karen Rose Niemand zeggen

Niemand zeggen

De enige uitweg die Mary Grace Winters ziet om een gewelddadig huwelijk te ontvluchten, is het in scène zetten van haar eigen dood en die van haar zoon Tom. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter. Spreker(s): Irma Hartog

€ 14,99
Karen Rose In de val

In de val

'In de val' is wederom een topthriller van bestsellerauteur Karen Rose. Eerder schreef zij onder andere 'Sterf voor mij', 'De mond gesnoerd' en 'Niemand zeggen'. Spreker(s): Irma Hartog

€ 14,99