Kilimanjaro als medicijn - De diagnose, de zoektocht, de expeditie - Anna Chojnacka

Een openhartig en inspirerend verslag van een jonge vrouw die geconfronteerd wordt met haar sterfelijkheid. Een toegankelijk en inspirerend luisterboek voor fans van Brené Brown of Laura Maaskant 'Leef!'. Spreker(s): Willemijn de Vries

€ 14,95 Incl. btw
Koop als download - €14,95


Luisterfragment


Een openhartig en inspirerend verslag van een jonge vrouw die geconfronteerd wordt met haar sterfelijkheid.

Kilimanjaro als medicijn van Anna Chojnacka is een toegankelijk en inspirerend boek voor de lezers van Brené Brown of Laura Maaskant Leef!.

Wanneer Anna Chojnacka ontdekt dat ze de ziekte MS heeft, begint haar zoektocht naar een leven zonder heftige medicijnen. Om sterker te worden volgt ze trainingen bij 'Iceman' Wim Hof, bekend van Koud kunstje. Onder zijn leiding beklimt ze met succes en in recordtijd de Kilimanjaro.

Anna Chojnacka's ervaringen zijn heel herkenbaar en haar verfrissende kijk op het werk van artsen en ziekenhuizen is een eyeopener.

Uitgegeven door: Rubinstein Audio
Oorspronkelijke uitgever: Uitgeverij Luitingh-Sijthoff
Spreker(s): Willemijn de Vries

Geen reviews gevonden